+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Tööstuslik puhas titaan keemiatööstuse kohaldamine
Oct 14, 2016

Titanium sulamist on suurepärane korrosioonikindlus ja mehaanilised omadused, mida kasutatakse laialdaselt mitme osakonna. Eelkõige keemiatööstus, koos titaan kohaldamise võib asendada roostevabast terasest korrosioonikindlast materjalist, mis on seadme kasutusaega pikendada, vähendada kulusid, reostuse eest ja parandada tootlikkust ja jne on väga oluline tähtsus.


Viimastel aastatel on keemiatööstuse Hiinas kasutatakse titaani kohaldamisala laiendamine ja titaani hulk on kasvanud aasta-aastalt. Titaan on saanud üks peamisi Korrosioonitõrje vastaseid materjale keemiline seadmed. Titaan, muutunud omamoodi keemilise ettevõttes kasutatavate korrosioonikindel konstruktsioonimaterjalide ideaalne materjal Keemiatehnoloogia seadmetesse.


Kloorleeliste tööstuse leelismetallide


Kloorleeliste tööstuse leelismetallide on oluline põhitooraine tööstus, tootmine ja arendamine on suur mõju riigi majandusele. Seda sellepärast, et titaan magneesiumkloriidi ioonide korrosioonikindlus on parem kui roostevaba ja muude värviliste metallide. Praegu on Kloorleeliste tööstuse kasutatakse laialdaselt valmistamisel titaani metallist anoodi electrolyzer ja ioonvahetus membraani electrolyzer, märja kloori jahedam, rafineeritud soolvees preheater, jahutus torn, kloordioksiidi dechlorination pesemine torn jne... Varem need seadmed koosnevad kasutades mittemetalsetest materjalidest (nt grafiit, PVC jne), sest protsessi teostamine mehaanilised omadused, Tsiviilkäibes metallesemete ja töötlemine ei ole ideaalne, tulemuseks raskete seadmete, suure energiatarbimisega, lühike kasutusiga ja kvaliteeti ning keskkonna saastamist. Seetõttu meie riigis alates 70s, hakkasid kasutama metallist anood-elektrood ja ion membraani elektrilise tank asemel grafiit elektroodi koos titaan märja kloori asemel grafiit jahuti, jahuti on saavutanud häid tulemusi.


Näiteks: titaan kohaldamise märg kloori jahedam. Naatriumhüdroksiidi on toota mitmeid kõrgel temperatuuril märja kloori, temperatuur on üldjuhul 75 ~ 95 ° c, pead olema jahutatud ja kuiv. Meie riigis kloorleeliselektrolüüsi teel kloori tootmisel ei ole põhjendatud või jahutusseadmed korrosioon mõjutab tulemusi ja kloordioksiidi kvaliteeti ja keskkond on tõsiselt reostunud. Kõrge temperatuur märja kloori korrosiooni titaanist jahedam tootmisse, muuta chlor leelismetallide tootmisharu tootmise Outlooki valmistamiseks. Titaan kõrgel temperatuuril märja kloori keskkonnas on väga vastupidavad korrosiooni, kloori titaan toatemperatuuril korrosiooni määra 0.000565 mm/a 80 kraadi c; kloori vee korrosiooni titaan on 0.00431 mm/a; mis sisaldab 95% märg kloori, korrosiooni määra titaanist toatemperatuuril 0.00096 mm/a. Paljud levinumaid chlor leelismetallide titaan märja kloori gaas jahedamaks, millest mõned kasutatud ligi 20 aastat, on veel alles.


sooda tootmisharu


Sooda on üks kõige olulisemaid keemiliste toorainete, see on otseselt seotud riigi majanduse arengut. Protsessi naatriumkarbonaadi tootmine on gaasi keskkonnas, NH3 ja CO2, vedelas keskkonnas lahus NaCl, NH4Cl, NH4HCO3 ja Cl - kuhjuvate, kasutamise terasest ja malmist materjali karbonaadi karbonaadi tower ringkootud jahedam, jahedamaks, soojuse, vedelkristall välimine jahedam põhilised seadmed, ei korrosiooni, korrosiooni tõsise lekke, eluiga kuni kolmeks aastaks. 1975-1977, Tianjin sooda taim ja Dalian keemiatööstuse ehitusfirma titaan kohaldamise tutvustamise töö, taotlus mõju karbonaadi tower jahutus toru 63 x 2 mm, titaanist plaat, titaan soojuspump soojusvaheti välise jahedamaks, titaan, CO2 turbo kompressori rootori, Ti-6Al-4V sulamist Tiivik on väga hea, see on tootmisharu titanium tehnoloogia ümberkujundamise ja uus kolme aastane toodang 600 tuhat tonni sooda taim mängib rolli mudelit.


Näiteks, selle asemel et malm toru top sooda taim destilleerimise torn ammoniaagi kondensaatori taotluse puhtast titaanist toru. Ammoniaagi kondensaatori tegeleb toodavad naatriumkarbonaadi, Ammoniaagi destilleerimine torni destilleeritud kondensatsiooni varustus, kuhu kuuluvad kaks valatud rauast jahutus box, iga kasti läbimõõt 2, 5 m, 1,2 m kõrge, originaal on Phi 63 * 6 * 2986 mm malmist ringkootud 214, kaks kasti 428 root. Nii ühenduses kui väljaspool toru on kasutatud termoreaktiivsed fenool lakk säilitamine väljaspool media NH3, CO2, H2O auru temperatuur 95 kraadi. Toru NH4Cl ema likööri, soojusvaheti ja toru keskmise. Selles seisundis on tõsine malmist torude korrosioon, aastas on osa toru korrosiooni perforatsioon, korrosiooni kahjustusi 2 aastat kasutataks tõsine, lõpetate. Ammoniaagi kondensaatori malm toru tõsist roostet lahendamiseks malm toru asendab kõik TA2 titaanist toru, phi 60 * 2 * 3010 mm, titaanist toru otsas ja malmist lill plaadile O tüüp kummist tihendusrõngas. See on Chinaand #39; s esimene tööstuslik sooda jahutus ringkootud destilleerimise tower on valmistatud puhtast titaanist toru. Kasutusele võtta rohkem kui kaks aastat, on pumpamise toru makro kontrollimiseks, ei ole korrosiooni nähtus peaks eluiga kuni 20 aastat, 10 korda pikem kui malm toru kasutada. Kuna selle titaanist toru korrosioonikindlus, hea soojuse üleandmine efektiivsus (malm toru 3 aasta kapitaalremont soojuse ülekande efektiivsuse alguses, keskel, lõpus rikke ajal), NH4Cl toru tasside soojustagastuse parandada likööri, likööri sisse destilleerimise temperatuuri, saate salvestada palju auru, ilmne majanduslikku kasu.
[[JS_BodyEnd]]