+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Baoji High Tech tsooni ehitada uus Hiina Titanium Valley
Dec 07, 2015


Kui te võtate on iPhone6 käes, te võite arvata, et 44 kruvid Baoji tootmise titaanist valmistatud titaanist. Praegu Baoji kõrgtehnoloogia tsoonis on mitu töötlemisettevõtteid osalema titaanist kruvi manufacturing, titaan on saanud olulist tarnija Apple'i mobiiltelefoni. Ja riigi esimene uue olulise tööstusharu demonstratsioon baasi, Baoji hi tech tsooni kogutud rohkem kui 400 tegelevad titaan ja titaani sulam tootmise, töötlemise ja ettevõtete arengut, titaani tootmine moodustab umbes 85% kogutoodangu, maailma, mis moodustab 15% maailma ekspordist, mis on väga pikk nautisin Hiina titanium valley maine. Core seisukoha titaandioksiidi tööstuse ning rahvusvahelisi ja siseriiklikke hinnakujunduspoliitika.

-titaan on olnud maailma tuntud ruumi metallist, metallist ja strateegilise metallist materjale, on võimas riik peab olema vältimatu.

-Baoji on kahe väljapaistva sissemaksed Hiina metallurgiatööstuses ". Tänapäeva titanium tööstusele on muutunud tööstuse heritage kirjutab uus visiitkaart Baoji. Vastavalt statistika, 2014 Baoji Titanium tööstuse alus peaks titaandioksiidi tööstuse müügitulu 3,3 miljardit jüaani, Baoji tsoon on muutunud kodu- ja välismaal viib titaandioksiidi tööstuse kõrgtehnoloogia on esmatähtsaks, pikendamine volfram ja molübdeen, tantaal, nioobium, Tsirkoonium ja hafniumi, lahjendatud väärismetallide teadus- ja arendustegevuse töötlemise, müügi alus. "Titaan sponge titanium titanium valuplokkide sepistamine - titaan - titanium osi ja varustust" täielik titanium töötlemise tööstus keti moodustamine. Titaan, titaani sulam, titaan ja titaani sulami pulber, titaan seadmed, Tsirkoonium, hafnium, tantaal skaala, Nioobiumi ja muud sarja suund. Moodustades seeria toodete, näiteks titaani materjali main line, pealiin toodetega, lennundus, meditsiini-ja titaani jne..

-2020, Baoji titanium tööstusharu klaster aru müügi aastatulu 1000 jüaani, aastane toodang 2000 tonni tuumatehnoloogilise puhtuseastmega titaan, 500 tonni tuumatehnoloogilise puhtuseastmega tsirkooniumi toodete ja tööstuse tsirkooniumi 500 tonni. Baoji tõeliselt muutunud maailma juhtiv uue materjali ja kõrgtehnoloogilise tööstuse baasi Hiinas. Baoji kõrgtehnoloogia tsooni muutub maailma titanium materjalid tööstuse innovatsiooni võrgu sõlmi, suurim kodumaiste ulatuse ja klastri tootmisbaasi, Baoji's Hiina Titanium Valley brändi maailma tuntud.

Titaan Valley tooted ei lõpe tehingu lõpus allkirjastatud 188 investeeringute

2015 Hiina Titanium aastakonverents ja titaani tööstuse arengu Foorum - Hiina Titanium Valley (Baoji) toodete mess lõppenud mai 23 pärastlõunal, 2,3 miljonit, Kokku 188 kaubandus- ja koostööprojektide arv allkirjastatud, Expo eksponentide summa 9.83 miljardit jüaani.

-sellele koosolekule kutsutud osales 1000 inimest, Välisfirmade ja oluliste äriandmete hotelli 800 inimest läbi murda. Expo kestis 3 päeva, umbes 2,3 inimest, mille üle 10 Vene ja välismaa kaupmehed näitust külastada näituse Külastajate arv. BaoTi rühma kui vastuvõttev üksus kuvada tooteid, mis hõlmab kogu tootmisharu keti titaanist.

-Expo, Kokku 188 investeerimisprojektide allkirjastatud, kokku summas 98.3 yuan. Neist 26 investeerimisprojektide teostatud investeeringute üldmaksumus 57,5 jüaani; 162 kaubanduse koostööprojekte, kaubanduse maht 40,8 jüaani. Need projektid hõlmavad lennunduse, ruumi, ookeani, laevade, relvade, kemikaali, metallurgia, tööstusvool, farmaatsia ja spordi ja muude väljade

4500 meetri sügavusele mehitatud sukeldatavad kestad - Hiina sõltumatu teadus- ja arendustegevuse BaoTi tehases

Esimene mehitatud sfäärilise kesta meie ise arendab 4500 meetrit sukeldatavad hiljuti BaoTi rühmas tehase kontrolli. Selle kaubamärkide Hiina mehitatud allveelaevad 4500 meetrit tase ulatus arenenud riikide tasemele. 10. september 2015 Hiina Academy of engineering, Hiina klassifikatsiooniühingu ja Zhejiang University ja muud kolledžid ja ülikoolid, eksperdirühma teostama kõiki mehitatud sfäärilise kesta test. Pärast kontrolli ekspertide rühma kokkulepitud mehitatud sfäärilise kesta plaat, sepis, sfääriline shell atribuudid ja gaasi pingul vee tihe tulemused vasta spetsifikaadi nõuetele, tehase kontrolli kaudu.

Vastavalt BaoTi rühma sukeldatavad uurimisgrupi Jia Shuanxiao, täis titaan, kokku 3 tonni kaaluvate mehitatud sfäärilise shell on praegu võimelised tootma maksimaalne mehitatud sfäärilise kesta, suurte valude tehases lõpeb Hiina pikaajaline sõltuvus impordi olukorda.

Aruannete kohaselt on sukeldatavad mehitatud sfäärilise kesta Sukeldumine on keskne osa, Silent Hunter liige on vee all mitu tuhat meetrit kinnises salongis tehtud töö. Projekteerimise ja tootmise suhet navigatsiooni ohutuse


25. mai 2015, Hiina esimese kodumaise 4500 meetrit sügav mehitatud sukeldatavad surve laevakere Luoyang laeva materjali uuringute Instituudis. Palli kest ja "draakon", surve kere suurus päris, on teatatud kõnealuse "draakon", selle titanium sulamist survet tihe kest Vene valmistamist. Sest titanium sulamist keevitamine protsess, Venemaa seoses sellega maailmas esikohal selles valdkonnas, pärast seda, kui ainus Venemaa on teinud titanium sulamist surve korpusega tuuma submarines。 on raske

"Draakon" sama tüüpi väike vend on esimene omamaisel turul. Aastal 25. mai Hiina esimene mehitatud 4500 m allveelaevad mehitatud sfäärilise kesta 725 tehas, mehitatud allveelaevad, suur samm edasi peamiste seadmete 4500 meetrit.

Ti80 on Hiina 1985 Ameerika Ti6211 asuvaid alfa titaani sulam, keskmise intensiivsusega, kõrge sitkus, korrosioonikindlus, keevitatavus ja head tulemused, kasutatud batüskaaf arengu põhjal on laialt kasutusel ookeani valdkonnas. Mehitatud ruumi kapsel on 4500 meetrit mehitatud allveesõiduk põhiosa kõige olulisem. See on kõige olulisem osa 4500 m mehitatud allveesõiduk peamiste seadmete lokaliseerimine.


[[JS_BodyEnd]]