+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
"Baoji mänginud Forte - Hiina Titanium Valley" kiirendada skaneerimise
Dec 07, 2015

-titaan ja titaani sulam tööstus on üks linna üheksa tööstusklastrite mullu, Baoji, Hiina ühtekuuluvuse läbimurre linna, kogutoodangu väärtus 330 yuan, suhtlemist linna säilitada rohkem kui 10% kasv SKT eesmärgi saavutamiseks.

-käesoleva aasta "Baoji - Hiina Titanium org" kõlas taas kiirendada arengut riiklike titanium tootmisharu patent navigeerimine ja eksperimenteerimise piirkonna areng sarv, titaandioksiidi tööstuse arendamise juhtida ka

-"treasure kaart"; tulevikus, alustada ehitus titaani toodete kvaliteedi järelevalve ja uurimise keskus, suurendada titanium Valley tööstuse arengu juhtiv võim ja sõnaõigusega. Meie linna guide aktiivselt titanium ettevõtete tugevdada teadusuuringutega, arendavad turgu, laiendada tööstuse kett, titaan tootmisharu suurem ja parem kvaliteeti.

Joonista kaardil aare "-patent navigeerimine"

-titanium tootmisharu on ainult 400 patentide, moodustades vaid 9,9% kogu riigi, vähem kui 1/8, kus kohalike ettevõtete Baoji ainult taotleda kuni 200 tükki patendi oma turuosa. "See tähendab, et patent ressursside Baoji titaandioksiidi tööstuse ja tööstuse staatus tase ei vasta, patent tugevus titaan tööstuse poliitikat kiiresti." Titaan ja haruldaste metallide materjalide tootmisharu alliansi asetäitja kantsleri, Baoji kõrgtehnoloogia tsooni, asedirektor Wang Jingqing ütles, et titaandioksiidi tööstuse on tüüpiline tehnoloogia energiamahukatele ettevõtjatele, titaan tööstuse toetuse puudumine patent tehnoloogia arengut, on seotud tööstusliku arengut. Ja linna ehitada siseriiklike titanium tootmisharu patent navigatsiooni- ja eksperimenteerimise piirkonna areng on crack see probleem.

Patent navigatsiooni arendamine ja titaandioksiidi tööstuse arendamise põhivastutus on kasutatakse patent teabeallikatele ja patendi analüüs, suunata ja toetada teaduse tööstusarengu, kasutades selleks patenditaotluse tehnoloogiline innovatsioon, tootearendus, organisatsiooni innovatsiooni ja ärimudeli innovatsioon. Kui titaan tööstus on suur aare, siis patent navigeerimine on nagu treasure kaart, siis võib öelda, "kaevamine aare" kus esineb lõkspüünised, kus on ohtralt.

-Meie linna titanium tööstus on üks esimese 8 patendi eksperimenteerimise sõidupiirkonna. Alates September 2013, riigi intellektuaalomandi õiguskaitse ametile on ametlikult kehtestatud, on meie linna arengu teele ja nii edasi täpseks positsioneerimiseks titanium tootmisharu praegune olukord. Esimese etapi tulemuste mitte ainult riigi intellektuaalse omandi amet positiivse, vaid ka meie linna titanium arengut on mänginud aktiivset rolli suunamisel. Teaduslikku ja tehnoloogilist innovatsiooni, tööstuse, teadusuuringute ja muude algatuste suunaks ettevõtete sisestage high-end toodete, core tõstmisel, mõned uued tooted platvorm ehitada toetades uue tehnoloogia on avalikustas. Baoji Eurasia firma R & D ja tootmise kerge kaal, kõrge tugevuse ja kõrge temperatuurikindlus rootori tüübi õhusõiduki titanium sulamist raami, aastane toodang 80 aastat 5 titanium rootori blade tootmisvõimsuse, müügi tulude 1.5 jüaani teket teket. Lisaks väikestele ja keskmise suurusega titaani tootmine titanium sulamist kiiver, klaas kardin seina titanium klipp, titanium sulamist südame südamestimulaatori shell, uus titanium sulamist kunstlik liigeste ja muude toodete hulk mitte ainult alternatiiv sarnast imporditud toodete, kuid eksportisid samuti rahvusvahelisel turul.


[[JS_BodyEnd]]