+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Konkurentsivõimelise hinnaga ja kvaliteetset Sputtering eesmärgi
Jul 23, 2016

Teadusuuringute vajadus arvestada elektri-, magnet-, peegeldusvõime ja värvi välimus..., eri vajadustega klientidele, ettevõtte eesmärk arendada materjalidele ja nt metallist materjali sulatamiseks valamise, sepistamise, jooksvalt ja töötlemise tehnoloogia; keraamiline materjal, mida kasutatakse tootmise, paagutamine, hot, vajutades paagutamise, kuum ja nii kohta on rõhk, paagutamine, hapnikuga rikastatud paagutamise), töötlemise tehnoloogia;osa erilist sulamit ühtsuse vajaduste tõttu tuleks rohkem kasutada spray tehnoloogia, et kontrollida mikrostruktuur, nagu tera suurus ja tekstuur (tekstuur) ja faasi kontrollseadisega tootenõuded kliendi eesmärk. Juhtiv liim on kohandatud tooted, teadustöö ja arengu vajadustele mõeldud erinevaid ekraani printimise parameetrid ja põletamise tingimused, ravimvormide, disaini saavutamiseks masstoodangu nõuetele.

R andamp; D seadmete: metallist eesmärgi: sulamine ahju (VIM) sepis ja jooksva equipmentDifficult sula metalli ja keraamika eesmärgi: vaakum tolmulapp (VIGA), kuum, vajutades paagutamise ahju (HP), kuumus on rõhk paagutamise ahju (puus) rikastatud paagutamise ahju. Jne... Kristallilise räni päikesepaneelide juhtiv liim (Yin Lvjiao) teadus- ja arendustegevuse, valmis liim seadme juhtivates, lisaks päikesepaneelide on valmis eksperimentaalse rida, alati kontrollida toote toodang toimimist ja osutama klientidele kohandatud tooteid. Check.ProcessThe eesmärgi sulamine, valamine, sepistamine protsess. Suurel kiirusel induktsiooni ahju, pärast plokkideks valandist, siis masin moodustamise eesmärk embrüo, sepistamine kiire sulatamine valmistamisel ja lõpuks mikroarvuti auto (freesimine) kohapeal töötlemine kliendi nõudmistega ning toote laadi.

Peamine konkurentsieelis: täielik rafineerimine taaskasutussüsteem, vähendavad tõhusalt õppematerjali maksumus. Tooted ei ole madal hapniku sisaldusega. Kõrge puhtusastmega importida toorainet, et tagada Pommitamisprotsessi tõhusus. Kenad mikrostruktuur. Vormi vaatevinklist. Kuum pressitud ChengAfter pre pressimine keraamilised-ja pulber, kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu on saab teha ka. Peamine konkurentsieelis: viimase. Keraamiliste-ja eesmärgi kõrge suhteline tihedus. Kohandatud teadus- ja arendustegevuse. Paindlik liimimine processThe kohaldamise unikaalne metallide töötlemisel protsessi vältida traditsiooniline splash kõrge hind metallist plaadistuse ja ebamugav, eriti suured ühiseesmärgi rakenduste, on parim valik. Major konkurentsieelise: erinevad siht ühine teenistus - erinevaid metalli ja keraamika, oksiidi eesmärgi;


kate on seadistatav Suum materjalid on üle 100 liigi. - suured potentsiaaliühtlustus laiendamiseks on eriti sobiv suure tuleviku üle 10 põlvkonna suunatud suurus saab TFT-LCD. Ideaalse täpsusega ultraheli seadmed - piisavalt potentsiaaliühtlustus kvaliteedi usaldusväärsust. Tootmise ja päikese juhtiv adhesiveThe anorgaaniliste pulber, klaas pulbri ja orgaanilise lahusti, täielikult segamiseks, segamine ja pritsimiseks ja lõpuks pakendamise lõpptoote tarne ja muud tegevused. Suur konkurentsi eelise: tugev R andamp; D meeskond, rikas valemi areng kiiresti tegeleda klientide probleemide lahendamisel. Masstootmine, vastavalt kliendi vajadustele. Range kvaliteedikontrolli ja mitme muutujaga analüüsi vahendi, säilitada kõrge kvaliteediga toodangu. Väärismetallide rafineerimisel processThe mitmesuguseid madalama puhtusastmega väärismetallid, keemiliste asendamine ja elektrolüütilise sadestamise, rafineerimine ja puhastamine.

Konkurentsi suur eelis: kõrge puhtuse kontrolli. Suure saagi. Kõrge sagedusega induktsioon sulamine processUsing kiire tuumasünteesi, erilist kulumiskindlus ja korrosioonikindel sulam, fusion potentsiaaliühtlustus vooder kõrge tugevuse terasest, vastupidavus ja korrosioonikindlus omaduste Standard metallist toru, teenindame moodustavad igasuguseid karm kasutamine turu vajadustele. Konkurentsi suur eelis: kõrge kulumiskindlus, kõrge korrosioonikindel kaks olulist toru ja kruvi grupp pakkumise. Unikaalne protsess, Kiire tarne, kvaliteeti ja stabiilsust. Professionaalne meeskond teadus- ja arendustegevuse kavandamisel ja analüüsimisel võimalusi, aidata kliente kiiresti ja tõhusalt lahendada probleemi.


Vaakum induktsioon sulamistemperatuuriga gaasi spray (VIGA) processIn vaakum keskkonda, sulamist pulber on toodetud gaasi Pritsimine pärast induktsiooni sulamine. Konkurentsi suur eelis: metall sulamist pulber koostise ühtlus. Väikese gaasi sisaldus metallisulamitest. Kvaliteedipoliitika assuranceXinke kvaliteedi andquot; kliendi orienteeritud, pidev täiustamine, tegutsemise tipptasemel, säästva arengu roheliste toodete madal kahjulike substancesandquot;. Kõik kvaliteedikontrolli menetlused põhinevad ISO9001 ja QC080000 süsteemi, sööda, valmistootes protsessi ja kogu protsessi jälgida, tagamaks, et toodete täielikult vastavad kvaliteedi klient peab.

Peale süsteemi pinna ja mõõtmise ja toote kvaliteedi tagamise vahend kvantitatiivsete andmete analüüsi kaudu. . Kvaliteedikontrolli seadmed: läbivaatuse, Köide täpselt nagu CMM mõõtevahendite mõõtmise vahend, teine element kõrgusemõõtja, kõvadus arvesti, karedust vahend. Suurema tellimuse analüütilised instrumendid, nagu ICP-OES, keemiliste ainete analüüsimisel luminestsents analüsaator, ion kromatograafia kui pindala instrumenti, hapniku ja lämmastiku analüsaator, osakese suurus analüsaator, pihuarvutite X-ray elementide analüüsi, mikrolaineahi digester, metallographic mikroskoop ja nii onISO ja sellega seotud kvaliteedikontrolli standardeid: ISO9001, ISO14001 ja OHSAS18001, QC080000

[[JS_BodyEnd]]