+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Eksperimenteerimise ala järk-järgult kehtestada Patent navigatsioonisüsteem
Dec 07, 2015

Alates sellest aastast, eksperimenteerimise ala järk-järgult kehtestab patent navigatsioonisüsteem, valitsuse, tööstuse, ettevõtete ja institutsioonide kolm seost patent navigeerimine operatsiooni mehhanismi, patent navigeerimine toetuse poliitika patent navigeerimine tehnoloogia innovatsiooni, suuri alaseid uuringuid et luua erifondid edendada teadus- ja arendustegevuse uurida teket valitsuse arendus organisatsiooni tutvustus moodustamise , tööstuse koostöö, ettevõtjate kaasamist kasutuselevõtu koolitus, luua titaan ja titaani sulam tootmisharu talent bassein, edendada tööstuslikku täiendamine.

Täiuslik süsteem, et tekiks õigus öelda

Avatud "Baoji riiklike tehnoloogia tööstuslikku baasi ehituse planeerimise ja arengu plaan", "Baoji - Hiina Titanium Valley" on selge positsioneerimine: "Baoji - Hiina Titanium Valley" tööstuse klastri luua maailmas tuntud, omamaise esimese klassi, erinevate tunnuste ja uue tehnoloogia tööstusele baasi konkurentsieeliseid. Nagu tööstusliku baasi "Baoji - Hiina Titanium Valley mitte ainult omada skaala eeliseid, peaks on juhtiv tööstuse edasi, piloot tööstusarengu, tööstuse arengule on suur.

Tõstmaks veelgi titanium arengut tööstuse arendamise juhtiv võime ja õigus öelda edendada tööstuse ümberkorraldamise ja ajakohastamise saavutamiseks innovatsiooni ja arendustegevuse, tänavu näidatakse linna kiirendada siseriiklike titaani toodete kvaliteedi järelevalve ja kontrolli keskus. Praegu testimise keskus ettevalmistustöö serveriruumi, algab ehitus lähitulevikus.

·

järelevalve ja testimise center aastal 2016 saavutatakse üldine funktsioon, võime teostada high-end testimise teenused ja uue materjali analüüsi ja testimise teadusuuringute, proovi üle 30 aastane testimise võimsus. Toote katsetamisega, tehnoloogia uuendamine, protsesside kavandamise ja muid teenuseid pakkudes see mikro- ja väikeettevõtjad klastri probleeme lahendada, parandada tööstuse konkurentsivõimet ja toote valmistamise standardid ja tööstustehnoloogia standardite väljatöötamise ja edendada.


[[JS_BodyEnd]]