+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Titaandioksiidi reovee töötlemise tehnoloogiline innovatsioon toob kaasa tööstuse uude ajastusse
Dec 07, 2015

Reostus on olnud titaandioksiidi tootmisprotsessi tootmise leidnud nähtused tootmisharu, kuidas crack see probleem on nüüd suuri tehnoloogilisi läbimurdeid.


Reostus on olnud titaandioksiidi tootmisprotsessi tootmise leidnud nähtused tootmisharu, kuidas crack see probleem on nüüd suuri tehnoloogilisi läbimurdeid. 14 juuni hommikul õnnistus uue titaandioksiidi Co., Ltd. Ningbo titaandioksiidi happeline vesi terviklikku haldamist ressursi ringlussevõtu projekti ülevaatava toimub Ningbo Zhenhai – tõeks projekt käivitatakse, tootmise reovee ringlussevõtu keskkonnakasu, sotsiaaltoetust ja tasakaalu majandusliku kasu saavutamiseks. Vastavalt Hiina tööstuslikud keskkonnakaitse association, asepresident Chai Zheng, ütles ajakirjanikele, titaandioksiidi käsitatakse maailma parimaid tulemusi valge värviga, laialt kasutusel Pealised, plastid, trükivärv, kosmeetika ja teistes tööstusharudes, tarbimisest 24.8 tonni 1999 – 243 tonni aastal 2014, ühend aastakasv on üle 17%, ületades kaugelt SKT kasvu.


National keemia tööstuse tootlikkuse edendamine Center titaandioksiidi filiaali direktor center, titaandioksiidi tööstuse ekspertide grupi juht Bi Sheng ütles ajakirjanikele, ma KMT ja Hiina kommunistliku partei vahel on 57 titaandioksiidi tootmisel ettevυtete, aastane tootmisvõimsus on 3 miljonit tonni, on maailma suurim titaandioksiidi tootmise ja tarbimise riigis, "tootmise tööstusharu on silmitsi katsekeskkonna ja tootmise protsess heitkoguseid suurtes kogustes jäätmeid väävelhappe , happeline vesi, jäätmete, jääkide ja heitgaaside saaste on suhteliselt raske. Projekti algataja üldiseks kasutamiseks, ettevõtluse ja valitsuse infrastruktuuriprojektide üldiselt BOT mode, vähendada ettevõtte, vaid ka teistele ettevõtetele samalaadsete projektide kogemusi ette viide töörõhk.


[[JS_BodyEnd]]