+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Titaan materjalide Marine Engineering
Dec 07, 2015

Kas mereministeerium või kaasaegsete mereväe vajadust arendada seeria laevavarustuse arengu arengu. Praktika on näidanud, et arenenud laevavarustuse süvamere nafta ja gaasi tootmisseadmete või tuumaallveelaevade, allveelaevad ja muu varustus, mõjutab titanium seadmed, kerge, korrosioonikindlus titaan ja titaani sulam materjale saab ohutusvarustuse kõrge efektiivsusega, pika eluea ja aitas oluliselt kaasa kõrge usaldusväärsus on esmatähtis.

Ja kuvatakse kellaaeg titanium marine Engineering arengut. Hiina on suur riik maailma titanium tootmisharu, mis on võrdlemisi täieliku titanium teadus arengu-, tootmis- ja rakendus süsteemi suuremahuliste tootmisvõimsuse ja paljud rakendused tehniliste reservide marine engineering titanium arengu kiirendamiseks on mitte ainult vajalikud, vaid ka teostatav.

Võrreldes teras, roostevaba teras, vaske, alumiiniumi ja muid materjale, titaan on kõige silmatorkavamana on madala tihedusega, kõrge tugevuse, korrosioonikindluse, kuid on ka vastupanu võimet merevee erosiooni, non-magnetic, mitte külm brittleness, suure läbitavusega ja nii edasi, mida on lihtne vorm, casting, keevitus, nii, et see on mitmete erinevate marine engineering.

Titaan ookeani Engineering kuvada oma oskusi täiel määral aga seal on mõned puudused ja probleemid väärib tähelepanu. Marine engineering seisab silmitsi mitmete väljakutsetega, peamiselt viies aspektis:

Esiteks, titaani materjali tootmiseks.

Kõrge sulamistemperatuur (1668), Kuumuskindlad elastsus ja kitsas kuumtöötlemise temperatuur tsooni, tõttu on raske saavutada titaani materjali, eriti suure mahu ja suure jõudlusega titaani materjali. Ta vajab mitte ainult suur vaakumi sulatamine ahju (vaakum arc ahju, electron tala külma põranda ahju ja vajadust tugeva surve all töötlemise seadmed (sepis masin, jooksvalt kohapeal, väljapressimist, jne.). Titaan toodangu ühiku toodete investeering on suured, kuni 30 ~ 40 miljonit / tonn. Titaani materjali tootmisvõimsus seadmete kui terasest samad näitajad (1633,-16.00,-0.97%) on märkimisväärne või rohkem varustust ja väljund ja seadmete kasutamine on vaid üks selle kümneid, mis viib suurte tootmiskulude.

Teiseks tootedisain.

Titaan paindetugevus ja kõrge bit (0,9), kõrge keevitus tugevus koefitsient (üle 0,9), samas elastne elastsusmoodul, soojuse juhtivus koefitsient ja sumbuvustegur on madal. Teatavatel tingimustel titanium pragu korrosiooni, Galvaaniline korrosiooni ja vesiniku embrittlement ühendust probleeme. Tõttu titanium füüsikalised, keemilised ja mehaanilised omadused titanium seadmete projekteerimine peaks vastu uus disain koodid ja tehnilised tingimused (näiteks ohutusteguri, korrosioonivaruga, tulekahju ennetusmeetmed, struktuurilise vormi keevitada vorm jne.). Titaani materjali sumbuvustegur on väike (välja arvatud TiNi kuju mälu sulam), vibratsioon, vajadust võtta meetmeid, et vältida vibratsiooni kasutusel. Titaandioksiidi tööstuse valdkonnas ainult paar aastakümmet ajalugu, projekteerimise kogemus on vähem, palju probleeme veel uurida.

Kolmas, toodete valmistamine.

Tõttu madal elastne elastsusmoodul titaani ja külma töötlemise tagasilöögi, madal soojusjuhtivus pind lihtne kriimustustele, kriimustused ja muud omadused, kõik tuua teatud raskusi titanium seotu, kuumtöödeldud, mehaaniline ja muud, väljakujunenud tehnoloogia vaja pikka aega uurimist.

Neljandaks taotluses.

Tõttu kõrge korrosioonikindlus titaanist, saan titanium seadmed "alaline" või pooleldi alalise varustus, seadmed hindamise tsükkel on väga pikk, nii et kasutada mõõtühikuid ühe või kahe, kolme põlvkonna insener-tehnilise personali on raske täielikult aru saada seadme, kohaldamise põhjaliku ja objektiivse hindamise titanium seadmed.

Viies, moodustamisel olulist mõistet.

Enamik inimesi on ikka väga raske läbi murda "titaan hind on liiga kallis," inerts mõtlemine. Piiratud investeerimis võimalusi, on raske kasutada kui kere terasest kallis 5 ~ 10 korda titaani materjali Asenda terase või vase tootmine laevavarustuse kohta. Suhteliselt hästi, titaan seadmete ühekordse investeeringu on tõesti suur, tehnoloogia ja majanduslikud eelised titanium seadmete peamiselt tugineda täisväärtuslikku elu kulude kajastamiseks, mis peamiselt tuginevad pikaajalist kasu kajastamiseks. Titaani materjali laiendamiseks taotluse ookeani inseneri, tulude analüüs ja universaalne austuse edendamiseks teha palju tööd.


[[JS_BodyEnd]]