+86-917-3373399 info@yunch.tech
Toote kategooria
Võta meiega ühendust

Shaanxi Yunzhong tööstuse arengu Co., Ltd

Aadress: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi, Hiina provints

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-post:info@yunch.Tech

Tööstuse uudised
Volfram Sputtering eesmärgi päikesepaneelide rakenduse kate
Oct 17, 2016

Mis on Päikeseelemendisüsteemi?

Nimetatakse ka päikesepatareid fotogalvaanilised elemendid või päikese kiibid on valgus pooljuht vahvel, kasutage solar energia tootmiseks. See on kerge, et praegu saab väljundpinge ja ringkonnakohtu tingimustes toodab praegune.


Mis tüüpi päikesepatareid on seal?

Vastavalt erinevate kristallilisest olekust võib jagada: (1) kristalliseerumise süsteemi (tegin vormi, mitme kristallilisus) (2) mitte kristalne süsteem (a-)


Vastavalt erinevatele materjalidele saab jagada: (1) räni päikesepatareid (2) polükristallilised thin film (3) orgaanilised polümeer (4) nanocrystals jne...


Päikesepaneelide vastavalt erinevate klassifikaatorite, saunaruumides on eri s töösegu päikesepaneelide on kõige sagedamini kasutatav volfram (W), räni (Si), titaanist (Ti), molübdeen (Mo), alumiinium (Al), hõbe (Ag), kroomi (Cr), vask (Cu), tsinkoksiidi (ZnO (Si), Si Al: Al) jne...
Päikesepaneelid puhas volfram TARGETi volfram eesmärgi


MiksVolfram pindematerjalsobib päikesepaneelide film?

Volfram Pommitamisprotsessi eesmärgid kasutatavate optiline saab parandada päikesepaneelide päikesepaneelide ja parandada muundamise kasutegurit.

Sest nüüd on vähendatud arendamist, nii et inimesed järk-järgult omakorda nende tähelepanu päikese energiat, peamiselt valguse energia (valguskiirguse päike) elektrienergia ja soojusenergia.


Täna, päikesepatareid on välja töötatud kolmanda põlvkonna)õhuke kile päikesepatareid), ja Pommitamisprotsessi on esimene tuleb valmistamise eelistatud meetod. Tõus ja kiire areng vähese CO2-heitega maailmamajanduse, Päikeseelemendisüsteemi kate eesmärgi keskmes on muutunud eesmärgiks arengu toodete tarnijad kogu maailmas. Päikesepaneelide film näitab plahvatusliku kasvu režiimi, on näha, et ajavahemikus 2005 – 2007, solar aku võimsus aastakasv oli 23%, 40%, 67%, see tähendab, et tulevikus on palju päikesepatareid hakkab järk-järgult tegutsemise puhul, arvestades volfram on sputtering materjalide keskkonnasõbralik, kahjutu inimese keha, seega volfram sputtering eesmärgi kohaldamise muutub uue tööstuse päikesepaneelide film.


[[JS_BodyEnd]]